Jak dodać firmę lub stronę www?

 

1. Wejdź na stronę "Katalog Firm".

2. Wybierz zakładkę "Dodaj wpis".

3. Wybierz 3 najbardziej pasujące podkategorię do profilu działania Twojej firmy lub strony www (w celu rozwinięcia poszczególnych kategorii na podkategorię i jej wybrania, kliknij krzyżyk przy wybranej kategorii).

4. Wpisz nazwę Twojej firmy lub strony www.

5. W następnym kroku jeżeli chcesz uatrakcyjnić i uwidocznić Twój wpis, masz możliwość przesłania twojego logo do maksymalnej wielkości pliku 50 kB.

6. W kolejnych polach uzupełnij wg. nazw opisu.

7. W polu "Nazwa strony" podaj najlepiej 1 frazę kluczową na którą chciałbyś pozycjonować stronę, lub po prostu nazwę strony internetowej.

8. Podaj adres swojej głównej strony www (nie akceptujemy adresów z subdomenami i podstronami).

9. Słowa kluczowe należy wpisywać małymi literami oddzielonymi przecinkami, np: doradztwo, obsługa firmy, obsługa prawna warszawa.

10. Wytyczne dotyczące poszczególnych pól są podane w poszczególnych chmurkach informacyjnych. Wypełnij formularz z należytą starannością.

11. Kliknij na "Zapisz wpis".

12. Umieszczając wpis nie musisz się logować, jeżeli się zalogujesz (wcześniej należy się zarejestrować) wpis zostanie zapisany do Twojego panelu dzięki czemu będziesz mógł go w przyszłości edytować i zmodyfikować!

13.  Wszystkie obowiązkowe pola zaznaczone są czerwoną ramką.

14. Jeżeli możesz umieść na swojej stronie nieobowiązkowy link zwrotny.

 

Podziel się tym artykułem

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn